Про компанію

Інтернет сервіс-провайдер «Компанія „М-ТЕЛ“» розпочав свою діяльність у 2004 році. Ми надаємо широкий спектр послуг: телефонія, інтернет послуги.  Для надання інтернет-послуг використовуємо більше 1000 км оптичних ліній зв’язку. Найшвидші канали зв’язку — чотири незалежних зовнішніх канали загальною ємкістю понад 10 Гбіт/с.

Ми надаємо весь спектр Інтернет-послуг: підключення до мережі Інтернету по комутованих та виділених лініях; проектування, розробка і розміщення web-сторінок; створення віртуальних web-серверів; розробка програмних продуктів для роботи з базами даних; надання рекламних послуг в Інтернеті

Швидкість до 1000 Мб/с і широкий вибір безлімітних тарифних планів дозволяють сповна використовувати всі ресурси глобальної мережі. Технологія оптоволоконного доступу стала ще більш доступнішою не лише для великих фірм та організацій, але й для домашнього використання! Провайдер “Компанія М-ТЕЛ” постійно веде роботи із забезпечення максимальної кількості районів м. Умань та населених пунктів Уманського району можливістю підключення до високошвидкісного Інтернету.

Підключення до оптоволоконної мережі – не потребує наявності модему, вам не потрібно купувати ніякого додаткового обладнання. Для роботи з послугою потрібний лише стандартний мережний адаптер, яким комплектується будь-який сучасний персональний комп’ютер. Разом з підключенням клієнти також отримують технічну і консультаційну підтримку.

Тарифні плани є гнучкими та прозорими – безлімітні, що передбачають великий обсяг трафіку при фіксованій абонентській платі. Наша мета – запропонувати якісну послугу, при цьому ми прагнемо надати максимум можливостей за ті гроші, які готовий витратити середньостатистичний абонент.

Оптоволоконні технології FTTB (Fiber To The Building) та PON (Passive optical network) забезпечують високошвидкісну передачу даних і доступ до Інтернету. Завдяки цьому, користувачі оптичних мереж матимуть безліч можливостей: відео-дзвінки та конференції з винятковою чистотою зображення, швидко обмінюватись відео й іншими великими масивами файлів за лічені секунди, легко грати в он-лайн ігри, а також переглядати он-лайн фільми, слухати музику.

Щодня зростає кількість наших користувачів. Ми і надалі плануємо розширювати наші мережі, забезпечуючи при цьому високоякісний та надійний доступ до Інтернету.